Blog

UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWY

UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWY

Układ krwionośny (układ krążenia) człowieka jest zamkniętym obiegiem składa się z serca oraz naczyń krwionośnych, w których odbywa się transport krwi, dlatego nazywany jest układem sercowo-naczyniowym.


Przeczytaj więcej

RATOWNICTWO MEDYCZNE W DOBIE COVID

RATOWNICTWO MEDYCZNE W DOBIE COVID  Źródłem epidemii COVID-19 (z ang. Coronavirus Disease 2019) jest patogen z grupy koronawirusów, który wywołuje zagrażającą życiu ciężką i ostrą niewydolność oddechową (SARS). Zjawisko występowania C-19 można zaliczyć do zagrożeń z grupy CBRNiE (Chemistry, Biology, Radiation, Nuclear and Explosion), czyli niebezpieczeństw biologicznych.
Przeczytaj więcej

Finecare - SZEROKI PANEL BADAŃ HORMONALNYCH

Finecare - SZEROKI PANEL BADAŃ HORMONALNYCHDo gabinetu ginekologicznego przychodzą przyszłe i obecne mamy, a także zarówno młode, jak i starsze kobiety. Łączy je jedno – układ hormonalny. To właśnie jego działanie ocenia lekarz.
Przeczytaj więcej

DIAGNOSTYKA W TWOIM GABINECIE.

DIAGNOSTYKA W TWOIM GABINECIE.Mini laboratorium w Twoim gabinecie? Diagnostyka w 5 minut? Opieka nad kobietą w ciąży? Przetestuj innowacyjny aparat Finecare. Rozwiązanie do gabinetów lekarskich, ginekologicznych, laboratoriów, izb przyjęć, przychodni, OIOMów lub oddziałów szpitalnych. Poznaj opinie dr Roberta Guźca, dr Adama Sokala, dr Kamila Gierka, dr Lecha Borkowskiego
Przeczytaj więcej

LIPIDOGRAM- WAŻNE BADANIE W MEDYCYNIE PRACY I DIAGNOSTYCE CHORÓB SERCOWO - NACZYNIOWYCH

LIPIDOGRAM- WAŻNE BADANIE W MEDYCYNIE PRACY I DIAGNOSTYCE CHORÓB SERCOWO - NACZYNIOWYCH   Cholesterol nie ma najlepszej opinii, ponieważ kojarzony jest z otyłością oraz innymi chorobami metabolicznymi i układu krążenia. Warto jednak zdać sobie sprawę, że dla naszego organizmu jest niezwykle ważny.
Przeczytaj więcej

Covid-19 i leczenie chorób zakrzepowo-zatorowych

Covid-19 i leczenie chorób zakrzepowo-zatorowychPacjenci z choroba zakrzepowo-zatorową szczególnie narażeni w dobie COVID-19. Zaopatrz swój gabinet w aparat lub poleć swojemu pacjentowi Aparaty do pomiaru INR- rabat 15 %od ceny katalogowej na hasło MP
Przeczytaj więcej

Diagnostyka POC- doskonałe narzędzie pracy dla lekarza XXI wieku

Diagnostyka POC- doskonałe narzędzie pracy dla lekarza XXI wiekuBezpieczeństwo I comfort pracy dla lekarza I pacjenta? Szybkość diagnozy I rozpoczęcie leczenia? Tak, to możliwe z aparatem Finecare-mini laboratorium w Twoim gabinecie Czym jest diagnostyka POC-point of care? Wśród dziedzin diagnostyki laboratoryjnej najbardziej dynamicznie rozwija sie diagnostyka POC. Nieustanny postęp,sprawia,że zwiększa się obecność nowoczesnych technologii. Obecnie naukowcy, lekarze klinicyści skupiają się nie tylko na opracowaniu coraz to lepszych narzędzi diagnostycznych,ale także na bardziej dokładnych metodach oznaczania parametrów patologicznych.
Przeczytaj więcej

Jak skutecznie diagnozować i leczyć w warunkach pandemii i nie tylko?

Jak skutecznie diagnozować i leczyć w warunkach pandemii i nie tylko?Diagnostyka Point-of-Care umożliwia przeprowadzanie badań diagnostycznych z małych próbek krwi pełnej w gabinecie lekarskim, w karetce pogotowia, szpitalnej izbie przyjęć lub podczas wizyty domowej. Sprawdź jak działa mini laboratorium w urządzeniu Finecare.
Przeczytaj więcej

Finecare – szybka diagnostyka w Twoim gabinecie

Finecare – szybka diagnostyka w Twoim gabinecieMini laboratorium w Twoim gabinecie? Diagnostyka w 5 minut? Przetestuj innowacyjny aparat Finecare. Rozwiązanie do gabinetów lekarskich, laboratoriów, izb przyjęć, przychodni, OIOMów lub oddziałów szpitalnych.
Przeczytaj więcej

Rodzaje testów na Koronawirus.

Rodzaje testów na Koronawirus.Jesteś bombardowany ilością informacji na temat koronawirusa. Obserwujesz znajomych, którzy przebyli bądź są w trakcie zakażenia. Celebryci wrzucają story wykonując testy. A ty słyszysz niezrozumiałe terminy: test pcr, antygenowy, erologiczny, na przeciwciała…
Przeczytaj więcej
12
pixelpixelpixelpixel