HBsAg Test (40 testów) do wykrywania antygenu powierzchniowego typu B (HBsAg). Badanie z krwi pełnej, surowicy, osocza.

  • Test płytkowy do jakościowego wykrywania antygenu powierzchniowego wirusa zapalenia wątroby typu B (HBsAg). Wirusowe zapalenie wątroby może być spowodowane przez wiele różnych wirusów, takich jak wirusy zapalenia wątroby typu A, B, C, D i E.
  • HBsAg Test (40 testów) do wykrywania antygenu powierzchniowego typu B (HBsAg). Badanie z krwi pełnej, surowicy, osocza.
produkt profesjonalny: tak
Próbka / Metoda Pomiaru: Próbka KrwiSurowicaOsocze
259,20 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych

HBsAg Test

 

Wyrób medyczny do diagnostyki in vitro  do użytku profesjonalnego (według definicji ustawy o wyrobach medycznych z 20.05.2010 r.) Testy nie są przeznaczone dla użytkowników w domu.
Zakupu mogą dokonać:
Szpitale, przychodnie, laboratoria, kliniki, zakłady i punkty opieki zdrowotnej, lekarzy, laborantów, diagnostów, farmaceutów, pielęgniarki/pielęgniarzy, weterynarzy, a także przez inne podmioty prowadzące działalność gospodarczą (na tzw. NIP), pod warunkiem wykonywania tych testów przez profesjonalistów. 

Test płytkowy do jakościowego wykrywania antygenu powierzchniowego wirusa zapalenia wątroby typu B (HBsAg)  

 

Wirusowe zapalenie wątroby jest ogólnym terminem oznaczającym zapalenie wątroby i może być spowodowane przez wiele różnych wirusów, takich jak wirusy zapalenia wątroby typu A, B, C, D i  E. Spośród wielu wirusowych przyczyn ludzkiego zapalenia wątroby niewiele ma większe znaczenie globalne niż wirus powodujący wirusowe zapalenie wątroby typu B (HBV). Wirusowe zapalenie wątroby typu B jest poważna i powszechna choroba zakaźna wątroby, dotykająca miliony ludzi na całym świecie.  

 

Poważne konsekwencje patologiczne utrzymujących się zakażeń HBV obejmują rozwiniecie się przewlekłej niewydolności wątroby, marskości wątroby i raka watrobowokomórkowego (HCC). Ponadto nosiciele HBV mogą przenosić chorobę przez wiele lat. Zakażenie występuje bardzo często we wczesnym dzieciństwie, kiedy jest ono bezobjawowe i często prowadzi do przewlekłego stanu nosicielstwa. Wykrywanie antygenu powierzchniowego wirusa zapalenia wątroby typu B (HBsAg) identyfikuje osoby zakażone wirusem zapalenia wątroby typu B.  

 

Stężenia DNA HBV w surowicy określone ilościowo za pomocą reakcji łańcuchowej polimerazy w czasie rzeczywistym (PCR) są skorelowane z postępem choroby oraz z decyzjami  dotyczącymi leczenia i późniejszego monitorowania. HBsAg jest zwykle wykrywany za pomocą czułych testów immunologicznych, w których wykorzystuje się przeciwciało przeciw powierzchni wirusa zapalenia wątroby typu B. Testy w punktach opieki oferują znaczące korzyści, takie jak obniżenie kosztów placówki, szybkie dostarczanie wyników, wczesne rozpoznanie, minimalne przeszkolenie pielęgniarek lub techników, poziom opieki zdrowotnej na obrzeżach i szybkie rozpoczęcie leczenia.

 

 

W opakowaniu: 40 testów.

Parametry techniczne:
Funkcjonalny:
Wirusowe zapalenie wątroby typu C
,
Antygen HCV
,
Marskość wątroby
,
Rak watrobowokomórkowy
,
HCV typu NS3
,
HCV typu NS4
,
HCV typu NS5
,
HCC
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixelpixelpixelpixel