Mission PT/INR Paski testowe - 8 szt. - pomiar współczynnika INR i czasu krzepnięcia PT

  • Paski testowe są przeznaczone do użytku z systemem monitorowania Mission® PT/INR w celu sprawdzania czasu krzepnięcia krwi u pacjentów poddanych terapii antykoagulacyjnej, po wymianie zastawki, z migotaniem przedsionków, z zatorowością płucną.
  • Mission PT/INR Paski testowe - 8 szt.  - pomiar współczynnika INR i czasu krzepnięcia PT
Producent: Acon
139,01 zł
/ opakowanie
Dodaj do obserwowanych

   Paski testowe PT/INR     

Paski testowe Mission® PT/INR są przeznaczone do użytku z systemem monitorowania Mission® PT/INR w celu sprawdzania czasu krzepnięcia krwi u pacjentów poddanych terapii antykoagulacyjnej opartej o pochodne kumaryny (np. warfaryna). Paski testowe Mission® PT/INR wykorzystują próbki świeżej krwi kapilarnej lub pełnej krwi żylnej wolnej od antykoagulantów. Wyniki podano zarówno w jednostkach czasu protrombinowego, jak i INR. 

Wyrób przeznaczony do samokontroli oraz do użytku profesjonalnego.

   Opakowanie zawiera:     

  • Paski PT/INR 8 szt.(zapakowane w oddzielnych kopertkach )
  • 1 chip
  • Instrukcje używania pasków

   Zasada działania:     

Paski testowe Mission® PT/INR, przy stosowaniu z aparatem Mission® PT/INR, dokładnie i rzetelnie mierzą czas protrombinowy (PT) oraz wartości międzynarodowego współczynnika znormalizowanego (INR) w próbkach świeżej krwi kapilarnej pobranej z opuszka palca lub świeżej pełnej krwi żylnej nie zawierającej antykoagulantu. Po włożeniu paska testowego do aparatu próbka krwi jest nanoszona na specjalny obszar zaznaczony na pasku testowym. Aparat wykrywa obecność próbki na pasku i inicjuje upływ czasu testowego. Membrana paska zawiera odczynniki potrzebne do rozpoczęcia reakcji krzepnięcia. Czas od początkowego wykrycia próbki do pojawienia się odpowiedzi na sygnał fluorescencyjny jest wykorzystywany do obliczania czasu protrombinowego oraz wartości INR podanej próbki krwi.

Parametry techniczne:
Zgodność:
Działa tylko z analizatorem medycznym
Próbka / Metoda Pomiaru:
Próbka Krwi
,
Krew z palca
Ilość / Rozmiar Opakowania:
8 sztuk
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixelpixelpixelpixel