PSA (Prostate Specific Antigen) FINECARE™ 25 szt. - FIA METER - szybki ilościowy test immunofluorescencyjny

  • Finecare™ PSA (Prostate Specific Antigen) Rapid Quantitative Test wraz z Finecare™ FIA Meter jest przeznaczony do ilościowego oznaczania stężenia antygenu swoistego dla gruczołu krokowego (PSA) w ludzkiej surowicy.
  • PSA (Prostate Specific Antigen) FINECARE™ 25 szt. - FIA METER - szybki ilościowy test immunofluorescencyjny
  • PSA (Prostate Specific Antigen) FINECARE™ 25 szt. - FIA METER - szybki ilościowy test immunofluorescencyjny
Producent: WONDFO
produkt profesjonalny: tak
441,72 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych

   PSA (Prostate Specific Antigen) Rapid Quantitative Test Numer - przeznaczony do aparatu FINECARE™ - FIA METER     

   PRZEZNACZENIE     

Finecare™ PSA Rapid Quantitative Test jest fluorescencyjnym testem immunologicznym przeznaczonym do użycia z Finecare™ FIA System (model FS-112/FS-113/FS-205) do ilościowego oznaczania swoistego antygenu prostaty (PSA) w ludzkiej krwi pełnej, surowicy lub osoczu.
Test jest stosowany jako pomoc w diagnostyce raka prostaty.
Wyłącznie do diagnostyki in vitro. Tylko do użytku profesjonalnego.

   WSTĘP     

Specyficzny antygen prostaty (PSA) jest glikoproteiną o pojedynczym łańcuchu i masie cząsteczkowej 34 kDa. Jako proteaza serynowa o aktywności podobnej do chymotrypsyny, PSA należy do rodziny kalikrein. PSA występuje we krwi w postaci wolnej lub skompleksowanej z inhibitorami proteazy, jak α-1-antychymotrypsyna (ACT). Całkowite PSA reprezentuje sumę zarówno postaci wolnej, jak i złożonej. PSA jest wyjątkowo związany z tkanką prostaty w stanach normalnych, zapalnych lub nowotworowych. Podwyższone stężenie PSA we krwi stwierdzono u pacjentów z rakiem prostaty, łagodnym przerostem gruczołu krokowego lub stanem zapalnym tkanki. Badania nad rożnymi metodami PSA wykazały, że PSA może być użyteczny jako wskaźnik w diagnostyce i leczeniu raka prostaty. PSA stwierdzono w prawidłowej, łagodnej przerostowej i złośliwej tkance prostaty, w przerzutowym raku prostaty, a także w płynie gruczołu krokowego, jak również w płynie nasiennym. PSA nie występuje w żadnej innej tkance u mężczyzn i nie jest wytwarzany przez nowotwory pochodzące z płuc, okrężnicy, odbytnicy, żołądka, trzustki lub tarczycy. Podwyższone stężenia PSA występują w surowicy pacjentów z łagodnym przerostem prostaty (BPH), zapaleniem gruczołu krokowego oraz infekcjami gruczołu krokowego, występującymi również u pacjentów z rakiem prostaty. Oznaczenie PSA jest niezbędne do oceny stanu zdrowia u pacjentów z rakiem prostaty, gdy seryjne próbki są oznaczane w czasie. Wartość kliniczna realizowana poprzez monitorowanie stężenia PSA u pacjentów z rakiem gruczołu krokowego bez względu na sposób leczenia, jest dobrze znana. Od połowy lat osiemdziesiątych powiększa się literatura dotycząca przydatności specyficznego antygenu prostaty (PSA) zarówno w przypadku monitorowani, jak i wykrywania raka prostaty (CaP).

   MATERIAŁY     

Płytki testowe w szczelnie zamkniętych kopertkach z osuszaczem - 25 szt.
Chip ID - 1 szt.
Probówki z buforem wykrywającym - 25 szt.
Końcówki do pipety - 25 szt.
Instrukcja wykonania - 1 szt.

   INTERPRETACJA WYNIKÓW     

Finecare™ FIA System oblicza wyniki PSA automatycznie i wyświetla na ekranie dokładne stężenia PSA w postaci XXX.X ng/ml. 
Aby uzyskać więcej informacji należy zapoznać się z instrukcją obsługi Finecare™ FIA System.
Stężenie PSA                               Odniesienie kliniczne
 < 4,0 ng/ml                                    Poziom prawidłowy
 
4,0 ng/ml                                    Wskazuje na ryzyko raka prostaty

Uwaga: Zaleca się, aby każde laboratorium formułowało własny zakres odniesienia zgodnie z aktualną sytuacją.
Do Pobrania
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zamknij
Jplayer
pixelpixelpixelpixel