Zanurzeniowy test narkotykowy z moczu - 2 parametry: BAR/BZO - BioLine Multi 2 Panel

  • Szybki test immunochromatograficzny zanurzeniowy do jakościowego wykrywania benzodiazepin i barbituranów w ludzkim moczu do użytku profesjonalnego.
  • Zanurzeniowy test narkotykowy z moczu - 2 parametry: BAR/BZO - BioLine Multi 2 Panel
produkt profesjonalny: tak
52,92 zł - 243,00 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych

BioLine Multi 2 Panel

 

Szybki test immunochromatograficzny zanurzeniowy do jakościowego wykrywania benzodiazepin i barbituranów w ludzkim moczu.

 

PRZEZNACZENIE

Multi 2 Panel jest szybkim, jednostopniowym testem jakościowym do jednoczesnego wykrywania w ludzkim moczu benzodiazepin i barbituranów, dla których stężenia cut-off i bezpośrednie kalibratory są następujące:

Rodzaj parametru Kalibrator Cut-off
Benzodiazepiny BZO oxazepam 300 ng/ml
Barbiturany BAR secobarbital 300 ng/ml

Wynik uzyskany testem Multi 2 Panel jest jedynie wynikiem wstępnym. Należy zastosować bardziej swoiste metody chemiczne dla potwierdzenia otrzymanego wyniku. Zalecaną metodą potwierdzającą ustanowioną przez National Institut on Drug of Abuse (NIDA) jest chromatografia gazowa/spektometria masowa (GC/MS). Każdy wynik testu wykrywającego narkotyki i środki uzależniające, w szczególności wynik dodatni, powinien być wydany z rozwagą i po profesjonalnym osądzie.

 

Test jest przeznaczony do użytku profesjonalnego do diagnostyki in vitro.

 

OPIS


Do testów wykrywających narkotyki i środki uzależniające w moczu należą zarówno proste testy immunologiczne jak i złożone procedury analityczne. Szybkość i czułość oznaczeń immunologicznych sprawiły, że są one najczęściej polecanymi testami przesiewowymi do wykrywania wielu narkotyków i środków uzależniających w moczu.

Czas utrzymywania się różnych substancji uzależniających w moczu na poziomie wykrywalnym zależy od wielu czynników, takich jak częstotliwość i ilość użytego narkotyku, szybkość przemiany materii, szybkość wydalania, okres półtrwania narkotyku oraz wiek użytkownika narkotyku, wagi ciała, aktywności i diety. Każdy narkotyk jest wykrywany i usuwany przez organizm w różnym czasie:

Rodzaj narkotyku Czas wykrycia Szybkość eliminacji
Benzodiazepiny BZO po 4 do 6 godzin po użyciu przez 3 dni po użyciu, 4 do 6 tygodni przy długotrwałym używaniu
Barbiturany BAR po 4 do 6 godzin po użyciu przez 1 dzień po użyciu, 2 do 3 tygodni przy długotrwałym używaniu

 

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixelpixelpixelpixel