Anti-HCV TEST (40 testów) do wykyrwania antygenów HCV. Badanie z krwi pełnej, surowicy, osocza.

  • Test płytkowy do wykrywania przeciwciał skierowanych przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu C. Test wykorzystuje metodę immunochromatograficzną do jakościowego wykrywania przeciwciał skierowanych przeciwko antygenom HCV.
  • Anti-HCV TEST (40 testów) do wykyrwania antygenów HCV. Badanie z krwi pełnej, surowicy, osocza.
produkt profesjonalny: tak
Próbka / Metoda Pomiaru: Próbka KrwiSurowicaOsocze
289,44 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych

 Anti-HCV Test

 

Wyrób medyczny do diagnostyki in vitro  do użytku profesjonalnego (według definicji ustawy o wyrobach medycznych z 20.05.2010 r.) Testy nie są przeznaczone dla użytkowników w domu.
Zakupu mogą dokonać:
Szpitale, przychodnie, laboratoria, kliniki, zakłady i punkty opieki zdrowotnej, lekarzy, laborantów, diagnostów, farmaceutów, pielęgniarki/pielęgniarzy, weterynarzy, a także przez inne podmioty prowadzące działalność gospodarczą (na tzw. NIP), pod warunkiem wykonywania tych testów przez profesjonalistów. 

Test płytkowy do wykrywania przeciwciał skierowanych przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu C Anti-HCV Test wykorzystuje metodę immunochromatograficzną do jakościowego wykrywania przeciwciał skierowanych przeciwko antygenom HCV w ludzkiej krwi pełnej / surowicy/ osoczu.

 

Wirus zapalenia wątroby typu C (HCV) jest główną przyczyną przewlekłej choroby wątroby, która często przechodzi w marskość wątroby i zwiększa ryzyko wystąpienia raka watrobowokomórkowego. HCV jest jednoniciowym wirusem RNA o dodatniej polarności, z rodziny Flaviviridae. Genom ma około 10 000 nukleotydów i koduje pojedyncza poliproteine o długości około 3000 aminokwasów. Poliproteina jest poddawana obróbce przez komórkę gospodarza i proteazy wirusowe na trzy główne białka strukturalne i kilka białek niestrukturalnych niezbędnych do replikacji wirusa. Zidentyfikowano kilka różnych genotypów HCV o nieco różnych sekwencjach genomowych, które korelują z różnicami w odpowiedzi na leczenie interferonem alfa.

 

HCV można podzielić na sześć genotypów różniących się genetycznie i dalej podzielić na co najmniej 70 podtypów, które różnią się odpowiednio o około 30% i 15% na poziomie nukleotydów. Różne genotypy mogą wykazywać różne właściwości fenotypowe. Immunochromatograficzne testy membranowe można wykonać w ciągu kilku minut, a wyniki są odczytywane wizualnie i mogą nadawać się do zastosowania w laboratoriach w których występują ograniczenia sprzętowe. Ponadto, nawet jeśli nie wykonuje się profilaktycznego leczenia HCV po zranieniu igła, ważne może być szybkie zapoznanie się ze statusem HCV pacjenta źródłowego.

 

Anti-HCV Test jest szybkim testem immunochromatograficznym do jakościowego wykrywania przeciwciał  skierowanych przeciwko białkom kodowanym przez zachowanie sekwencji następujących części genomu HCV typu rdzeń, NS3, NS4, NS5 w ludzkiej krwi pełnej / surowicy / osoczu.  

 

 

W opakowaniu: 40 testów.

Parametry techniczne:
Funkcjonalny:
Wirusowe zapalenie wątroby typu C
,
Antygen HCV
,
Marskość wątroby
,
Rak watrobowokomórkowy
,
HCV typu NS3
,
HCV typu NS4
,
HCV typu NS5
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixelpixelpixelpixel