FPSA Rapid Quantitative Test FINECARE™ 25 SZT. - FIA METER - SZYBKI ILOŚCIOWY TEST IMMUNOFLUORESCENCYJNY

  • FPSA Rapid Quantitative Test - szybki ilościowy test immunofluorescencyjny przeznaczony do ilościowego oznaczania wolnego swoistego antygenu prostaty (FPSA) w ludzkiej krwi pełnej, surowicy lub osoczu.
  • FPSA Rapid Quantitative Test FINECARE™ 25 SZT. - FIA METER - SZYBKI ILOŚCIOWY TEST IMMUNOFLUORESCENCYJNY
  • FPSA Rapid Quantitative Test FINECARE™ 25 SZT. - FIA METER - SZYBKI ILOŚCIOWY TEST IMMUNOFLUORESCENCYJNY
Producent: WONDFO
551,88 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych

   FPSA Rapid Quantitative Test - przeznaczony do aparatu FINECARE™ - FIA METER     

   PRZEZNACZENIE     

Finecare™ FPSA Rapid Quantitative Test jest fluorescencyjnym testem immunologicznym przeznaczonym do użycia z Finecare™ FIA System  do ilościowego oznaczania wolnego swoistego antygenu prostaty (FPSA) w ludzkiej krwi pełnej, surowicy lub osoczu. Test jest stosowany jako pomoc w diagnostyce raka prostaty. Wyłącznie do diagnostyki in vitro. Tylko do użytku profesjonalnego.

   WSTĘP     

Specyficzny antygen prostaty (PSA) jest wydzielany przez komórki nabłonkowe gruczołu krokowego proteazy serynowej. Całkowity PSA (TPSA), który można wykryć immunologicznie, obejmuje wolny PSA i kompleks PSA-ACT. Badanie przesiewowe PSA można wykorzystać jako jeden ze wskaźników diagnostycznych wczesnego raka prostaty (PCa). Poziom PSA jest związany z chorobą prostaty, w tym zapaleniem gruczołu krokowego, łagodnym rozrostem gruczołu krokowego (BPH) i rakiem prostaty (PCa). Pacjenci z BPH mają znacznie wyższy procent wolnego PSA niż mężczyźni z PCa. Stosunek FPSA/TPSA można stosować w diagnostyce różnicowej między rakiem prostaty a łagodnym przerostem gruczołu krokowego. Oznaczanie poziomów FPSA uznaje się za ważny pomiar w ocenie choroby prostaty.

   ZESTAW ZAWIERA     

  • Płytka testowa w szczelnie zamkniętej kopertce z osuszaczem - 25 szt.
  • Chip ID - 1 szt.
  • Bufor wykrywający - 25 szt.
  • Końcówki do pipety - 25 szt.
  • Instrukcja wykonania - 1 szt.

   INTERPRETACJA WYNIKÓW     

Finecare™ FIA System oblicza wyniki FPSA automatycznie i wyświetla na ekranie dokładne stężenia FPSA w postaci XXX.XX ng/ml.
Wartości prawidłowe: poniżej 1 ng/ml
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixelpixelpixelpixel