fT4 Rapid Quantitative Test FINECARE™ 25 SZT. - FIA METER - SZYBKI ILOŚCIOWY TEST IMMUNOFLUORESCENCYJNY

  • fT4 Rapid Quantitative Test - szybki ilościowy test immunofluorescencyjny przeznaczony do ilościowego oznaczania stężenia wolnej trójjodotyroniny (fT4) w ludzkiej krwi pełnej, surowicy lub osoczu.
  • fT4 Rapid Quantitative Test  FINECARE™ 25 SZT. - FIA METER - SZYBKI ILOŚCIOWY TEST IMMUNOFLUORESCENCYJNY
  • fT4 Rapid Quantitative Test  FINECARE™ 25 SZT. - FIA METER - SZYBKI ILOŚCIOWY TEST IMMUNOFLUORESCENCYJNY
Producent: WONDFO
524,88 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych

   fT4 Rapid Quantitative Test  - przeznaczony do aparatu FINECARE™ - FIA METER     

   PRZEZNACZENIE     

Finecare™ fT4 Rapid Quantitative Test jest fluorescencyjnym testem immunologicznym przeznaczonym do użycia z Finecare™ FIA Meter (modele FS-112/FS-113/FS-114/FS-205) do ilościowego oznaczania stężenia wolnej tyroksyny (fT4) w ludzkiej krwi pełnej, surowicy lub osoczu. Test jest stosowany jako pomoc w ocenie czynności tarczycy. Wyłącznie do diagnostyki in vitro. Tylko do użytku profesjonalnego.

   WSTĘP     

Hormon tarczycy, tyroksyna (T4), jest fizjologicznie częścią regulującą tarczycy i ma wpływ na ogólny metabolizm. Większa część całkowitej tyroksyny jest związana z białkami transportowymi (TBG, prealbuminą i albuminą). Wolna tyroksyna (fT4) jest fizjologicznie aktywnym składnikiem tyroksyny. Oznaczenie wolnej tyroksyny jest ważnym elementem rutynowej diagnostyki klinicznej. fT4 oznacza się razem z TSH, gdy podejrzewa się zaburzenia czynności tarczycy. Oznaczenie fT4 jest również odpowiednie do monitorowania leczenia tyrosupresyjnego. Oznaczenie fT4 ma tę zaletę, że jest niezależne od zmian stężenia i właściwości wiązania białek wiążących, zatem nie jest konieczne dodatkowe określenie parametru wiążącego (T-uptake, TBG). Dostępnych jest wiele metod określania poziomu wolnych hormonów tarczycy. Bezpośredni pomiar fT4 i fT3 za pomocą dializy równowagowej lub ultrafiltracji jest stosowany głównie jako metoda referencyjna do standaryzacji procedur immunologicznych, zwykle stosowanych w rutynowych badaniach diagnostycznych.

   ZESTAW ZAWIERA     

  • Płytka testowa w szczelnie zamkniętej kopertce z osuszaczem - 25 szt.
  • Chip ID - 1 szt.
  • Bufor wykrywający - 25 szt.
  • Końcówki do pipety - 25 szt.
  • Instrukcja wykonania - 1 szt.

   INTERPRETACJA WYNIKÓW     

Finecare™ FIA Meter oblicza wyniki fT4 automatycznie i wyświetla na ekranie dokładne stężenia fT4 w postaci XXX.XX pmol/l.  

Wartości referencyjne:

12 - 22 pmol/l (0,94 - 1,72 ng/dl)

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixelpixelpixelpixel