Nowość

Multi-Drug 7 Rapid Test ze śliny - Test narkotykowy wykrywający 7 rodzajów narkotyków jednocześnie

  • Multi-Drug 7 Rapid dla Amfetamina (AMP), Kokaina (COC), Metamfetamina MAMP, Marihuana (THC), Morfina / Opiaty (OPI), Fencyklidyna (PCP), Metadon (MTD) to chromatograficzny test immunologiczny do jakościowego wykrywania wielu substancji i ich metabolitów
  • Multi-Drug 7 Rapid Test ze śliny - Test narkotykowy wykrywający 7 rodzajów narkotyków jednocześnie
  • Multi-Drug 7 Rapid Test ze śliny - Test narkotykowy wykrywający 7 rodzajów narkotyków jednocześnie
produkt profesjonalny: tak
993,60 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych

Multi-Drug 7 Rapid Test ze śliny 

 

Szybki test płytkowy do jakościowego wykrywania 7 narkotyków i/lub ich metabolitów w ludzkiej ślinie.

 

PRZEZNACZENIE

Multi-Drug Rapid Test Midstream dla Amfetamina (AMP), Kokaina (COC), Metamfetamina MAMP, Marihuana (THC), Morfina / Opiaty (OPI), Fencyklidyna (PCP), Metadon (MTD) to chromatograficzny test immunologiczny do jakościowego wykrywania wielu substancji i ich metabolitów w ślinie w następujących stężeniach wartości cut-off:

Test dostarcza jedynie wstępnego wyniku analitycznego. Aby uzyskać potwierdzony wynik analityczny, należy zastosować bardziej specyficzną alternatywną metodę chemiczną. Chromatografia gazowa/spektrometria masowa (GC/MS) jest preferowaną metodą potwierdzającą wyniki. Względy kliniczne i profesjonalna ocena powinny być stosowane w przypadku każdego wyniku testu dotyczącego środków odurzających, szczególnie gdy wstępne wyniki są dodatnie.

 

ZASADA METODY

Multi-Drug Rapid Test Midstream dla Amfetamina (AMP), Kokaina (COC), Metamfetamina MAMP, Marihuana (THC), Morfina / Opiaty (OPI), Fencyklidyna (PCP), Metadon (MTD) jest jednostopniowym testem immunologicznym opartym na zasadzie konkurencyjnego wiązania. Narkotyk/metabolit narkotyku obecny w badanej ślinie konkuruje z koniugatem narkotyku/metabolitu o określoną liczbę miejsc wiązania na specyficznych przeciwciałach.

Proces konkurencji odbywa się na podłużnej membranie, na której w początkowym odcinku naniesiono koniugat przeciwciał z barwnymi cząsteczkami, natomiast w strefie testowej T unieruchomiono koniugat narkotyku/metabolitu.

Po zakropleniu próbki śliny na pasek testowy, obecny w strefie początkowej koniugat przemieszcza się siłami kapilarnymi wraz ze śliną wzdłuż membrany do unieruchomionego koniugatu narkotyku/metabolitu narkotyku. Jeśli w badanej ślinie nie występuje narkotyk/metabolit narkotyku, to zachodzi reakcja wiązania koniugatu narkotyku/metabolitu narkotyku z przeciwciałem z barwnego koniugatu i w strefie testowej T tworzy się barwny prążek.

Tak więc barwny prążek w strefie testowej pojawia się wówczas, gdy w ślinie nie występuje narkotyk/metabolit narkotyku. Jeśli w badanej ślinie występuje narkotyk/metabolit narkotyku, to konkuruje on z koniugatem narkotyku/metabolitu narkotyku znajdującym się w strefie testowej T o miejsca wiązania przeciwciał w barwnym koniugacie przeciwciał. Jeśli w ślinie występuje odpowiednia ilość narkotyku/metabolitu narkotyku, to wypełnia on określoną liczbę miejsc wiążących, co zabezpiecza przed związaniem barwnego koniugatu z koniugatem narkotyku/metabolitu narkotyku w strefie testowej T.

Tak więc brak barwnego prążka w strefie testowej wskazuje na obecność narkotyku/metabolitu narkotyku w ślinie. Na pasku membrany została wyodrębniona strefa kontrolna C, w której prążek pojawia się na skutek innej reakcji antygen-przeciwciało, aby wskazać, czy test został właściwie przeprowadzony. Prążek ten pojawia się bez względu na obecność narkotyku lub jego metabolitu w ślinie.

 

Parametry techniczne:
Narkotyki i/lub ich metabolity:
Amfetamina (AMP)
,
Kokaina (COC)
,
Metamfetamina MAMP
,
Marihuana (THC)
,
Morfina / Opiaty (OPI)
,
Fencyklidyna (PCP)
,
Metadon (MTD)
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixelpixelpixelpixel