hCG COMBO TEST (10 testów) - test ciążowy płytkowy do wykrywania hormonu hCG w moczu lub surowicy

  • Wczesna diagnostyka ciąży. Podwyższone stężenia hCG mogą być też związane z chorobami trofoblastycznymi i nietrofoblastycznymi lub przyjmowaniem leków zawierających hCG. Dlatego te przypadki powinny być wykluczone przed diagnozowaniem ciąży.
  • hCG COMBO TEST (10 testów) - test ciążowy płytkowy do wykrywania hormonu hCG w moczu lub surowicy
Próbka / Metoda Pomiaru: SurowicaTest wykonuje się z moczu
produkt profesjonalny: tak
34,56 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych

hCG COMBO TEST

 

Wyrób medyczny do diagnostyki in vitro  do użytku profesjonalnego (według definicji ustawy o wyrobach medycznych z 20.05.2010 r.) Testy nie są przeznaczone dla użytkowników w domu.

Zakupu mogą dokonać:
Szpitale, przychodnie, laboratoria, kliniki, zakłady i punkty opieki zdrowotnej, lekarzy, laborantów, diagnostów, farmaceutów, pielęgniarki/pielęgniarzy, weterynarzy, a także przez inne podmioty prowadzące działalność gospodarczą (na tzw. NIP), pod warunkiem wykonywania tych testów przez profesjonalistów. 

hCG COMBO TEST Test ciążowy płytkowy do wykrywania hormonu hCG w moczu lub surowicy 

hCG Combo Test jest szybkim testem immunochromatograficznym o czułości 20 mIU/ml do jakościowego wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej w próbkach moczu lub surowicy. Test jest przeznaczony do użytku profesjonalnego do diagnostyki in vitro. Test jest pomocny we wczesnym wykrywaniu ciąży.

Ludzka gonadotropina kosmówkowa (hCG) jest hormonem glikoproteinowym wytwarzanym przez łożysko wkrótce po zapłodnieniu. W prawidłowej ciąży hCG może być wykryte w surowicy i moczu już po 7 - 10 dniach po zapłodnieniu. Poziom hCG wzrasta bardzo szybko, osiągając maximum po 10-12 tygodniach. Wczesne pojawienie się hCG w moczu, surowicy i osoczu po zapłodnieniu, a następnie szybki wzrost stężenia w okresie wczesnej ciąży, czyni go doskonałym markerem wczesnego wykrywania i potwierdzenia ciąży. Jednak podwyższone stężenia hCG mogą być też związane z chorobami trofoblastycznymi i nietrofoblastycznymi lub przyjmowaniem leków zawierających hCG. Dlatego te przypadki powinny być wykluczone przed diagnozowaniem ciąży. 

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixelpixelpixelpixel