NADAL® D-Dimer Test (10 testów) - szybki test do oznaczania d-dimerów

  • NADAL® D-Dimer jest wizualnym testem do jakościowego wykrywania D-dimerów we krwi pełnej i osoczu.
  • NADAL® D-Dimer Test (10 testów) - szybki test do oznaczania d-dimerów
Próbka / Metoda Pomiaru: Próbka KrwiOsocze
produkt profesjonalny: tak
145,80 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych

Zastosowanie

NADAL® D-DIMER TEST (10 TESTÓW)

NADAL® D-Dimer jest wizualnym testem do jakościowego wykrywania D-dimerów we krwi pełnej i osoczu. Służy on, jako pomoc w diagnozie zespołu rozsianego wykrzepiania wewnątrznaczyniowego (DIC), zakrzepicy żył głębokich (DVT) oraz zatorowości płucnej. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Znaczenie diagnostyczne

NADAL® D-DIMER TEST (10 TESTÓW)

Podczas procesu krzepnięcia krwi, fibrynogen zostaje przekształcony w fibrynę poprzez aktywację trombiny. Powstające monomery fibryny polimeryzują i kształtują rozpuszczalny splot niepowiązanej fibryny. Ten splot fibryny jest przekształcany w powiązaną fibrynę przez czynnik XIII aktywowany trombiną i kształtuje nierozpuszczalny skrzep. Przez to uwalniana jest produkcja plazminy - najważniejszego rozpuszczalnego w skrzepie enzymu. Chociaż fibrynogen i fibryna zostają podzielone do produktów rozkładu przez fibrynolityczny enzym plazminy, D-Dimer jest otrzymywany tylko w produktach rozszczepienia z powiązanej fibryny; są one opisywane jako produkt rozkładu powiązanej fibryny. Z tego powodu, D-Dimery są pochodnymi fibryny zawartymi w specyficznych markerach fibrynolizy w ludzkiej krwi pełnej lub osoczu. Granica wykrywalności szybkiego testu NADAL® D-Dimer wynosi 500 ng/mL D-Dimerów.

Zasada działania testu

Test NADAL® D-Dimer (krew pełna/osocze) wykazuje obecność D-Dimerów na podstawie wizualnej interpretacji zmiany zabarwienia na membranie testu. Na membranie w obszarze linii testowej umieszczono przeciwciała przeciwko D-Dimerom, a w obszarze linii kontrolnej przeciwciała anty-mysie. Podczas przebiegu testu próbka reaguje z kolorowym koniugatem przeciwciał przeciw D-Dimerom, który umiesz-czony jest na membranie testu. Mieszanina przemieszcza się za pomocą sił kapilarnych wzdłuż membrany testu i reaguje z odczynnikami znajdującymi się na membranie. Jeżeli w próbce znajduje się wystarczająca ilość D-Dimerów powstaje w obszarze linii testowej kolorowa linia. Nie pojawienie się linii testowej wskazuje na negatywny wynik testu. Pojawienie się kolorowej linii w obszarze linii kontrolnej służy jako kontrola przebiegu testu, która wskazuje na dodanie wystarczającej ilości próbki oraz prawidłowe nasączenie membrany.

Części składowe zestawu

  • 5/10/25 testów kasetowych NADAL® D-Dimer wraz z jednorazowymi pipetami
  • 1/2/5 butelek buforu ”Buffer”
  • 1 instrukcja obsługi

Dodatkowe materiały

  • Pojemnik na próbkę
  • Wirówka
  • Stoper
Do Pobrania
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zamknij
Jplayer
pixelpixelpixelpixel