BCT Pro PROLINE (10 testów) - szybki test do wykrywania antygenu raka pęcherza moczowego

  • Badanie przesiewowe dla wczesnego wykrywania raka pęcherza moczowego oraz do monitorowania pacjentów z już zdiagnozowanym i leczonym nowotworem
  • BCT Pro PROLINE (10 testów) - szybki test do wykrywania antygenu raka pęcherza moczowego
Próbka / Metoda Pomiaru: Test wykonuje się z moczu
produkt profesjonalny: tak
906,12 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych

BCT Pro/UBC Pro 

 

Wyrób medyczny do diagnostyki in vitro  do użytku profesjonalnego (według definicji ustawy o wyrobach medycznych z 20.05.2010 r.) Testy nie są przeznaczone dla użytkowników w domu.

Zakupu mogą dokonać:
Szpitale, przychodnie, laboratoria, kliniki, zakłady i punkty opieki zdrowotnej, lekarzy, laborantów, diagnostów, farmaceutów, pielęgniarki/pielęgniarzy, weterynarzy, a także przez inne podmioty prowadzące działalność gospodarczą (na tzw. NIP), pod warunkiem wykonywania tych testów przez profesjonalistów. 

Test Proline BCT Pro/UBC 

Test Proline BCT Pro/UBC Pro jest szybkim, kasetkowym testem immunochromatograficznym do jakościowego wykrywania antygenu raka pęcherza moczowego (białka związanego z ludzkim czynnikiem H dopełniacza; BCT) w próbce ludzkiego moczu. Wykrywanie BCT w moczu służy ocenie ryzyka występowania raka pęcherza. Test może być stosowany jako badanie przesiewowe dla wczesnego wykrywania raka pęcherza moczowego, jak również do monitorowania pacjentów z już zdiagnozowanym i leczonym nowotworem. Test stanowi wsparcie w rutynowym badaniu pacjentów pod kątem występowanie nawrotów choroby

  • wykrywa albuminę
  • materiał do badania – mocz

przechowywanie w temperaturze 2 – 30°C

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixelpixelpixelpixel