MICRO ALBUMIN TEST 10 szt. - szybki test do oznaczania albuminy w moczu

  • U pacjentów z cukrzycą nieznaczna albuminuria (mikroalbuminuria) jest objawem choroby nerek i może prowadzić do miażdżycy i wczesnej umieralności. U pacjentów bez cukrzycy mikroalbuminurii towarzyszy zwykle nadciśnienie, otyłość, glikemia...
  • MICRO ALBUMIN TEST 10 szt. - szybki test do oznaczania albuminy w moczu
Próbka / Metoda Pomiaru: Test wykonuje się z moczu
produkt profesjonalny: tak
Cena na telefon
Dodaj do obserwowanych

MICRO ALBUMIN TEST 

 

Wyrób medyczny do diagnostyki in vitro  do użytku profesjonalnego (według definicji ustawy o wyrobach medycznych z 20.05.2010 r.) Testy nie są przeznaczone dla użytkowników w domu.

Zakupu mogą dokonać:
Szpitale, przychodnie, laboratoria, kliniki, zakłady i punkty opieki zdrowotnej, lekarzy, laborantów, diagnostów, farmaceutów, pielęgniarki/pielęgniarzy, weterynarzy, a także przez inne podmioty prowadzące działalność gospodarczą (na tzw. NIP), pod warunkiem wykonywania tych testów przez profesjonalistów. 

 

Szybki, immunochromatograficzny, jednostopniowy test do półilościowego oznaczania albuminy w moczu.

U pacjentów z cukrzycą nieznaczna albuminuria (mikroalbuminuria) jest objawem choroby nerek i może prowadzić do miażdżycy i wczesnej umieralności. U pacjentów bez cukrzycy mikroalbuminurii towarzyszy zwykle nadciśnienie, otyłość, glikemia i podwyższone stężenie trójglicerydów w surowicy krwi.

  • materiał do badania – mocz
  • przechowywanie w temperaturze 4 – 30°C
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixelpixelpixelpixel